راهنمای ثبت نام و استفاده از سامانه

01

ثبت نام

ابتدا از طریق لینک ثبت نام در وب سایت، اقدام به تکمیل فرم اولیه اطلاعات نمایید. سپس با دریافت دسترسی کاربری وارد سامانه شوید. در پنل کاربری خود باید تمامی اطلاعات و مدارک مورد نیاز باقی مانده را تکمیل نمایید تا بتوانید از خدمات استفاده کنید.

infinitude
02

انتخاب خدمت

پس از ورود به سامانه و تکمیل اطلاعات می توانید یکی از خدمات ارائه شده را انتخاب نمایید. باتوجه به نوع خدمت انتخاب شده، ممکن است نیاز به بارگذاری اطلاعات دیگری باشد که با انجام آن و تکمیل فرم مربوطه میتوانید خدمت مورد نظر خود را درخواست دهید.

infinitude
03

بررسی درخواست

درخواست ها توسط کارشناسان ما بررسی می شوند و در صورت تایید اولیه و با توجه به فرآیند خدمتی که انتخاب نموده اید، مرحله بعدی شروع می شود. در هر مرحله شما میتوانید با ورود به سامانه درخواست خود را پیگیری نموده و از وضعیت آن مطلع شوید.

infinitude
04

فرآیند ارزیابی

بر اساس فرآیند تعریف شده برای خدمت مورد نظر، در صورتی که نیاز به ارزیابی وجود داشته باشد، در مورد نحوه و زمان اجرای آن به شما اطلاع رسانی می شود.

infinitude
05

نتیجه درخواست

پس از اجرای فرآیند مربوط به خدمت درخواست شده، مرحله پایانی که ممکن است شامل دریافت تسهیلات و یا ضمانت نامه و یا قرارداد سرمایه گذاری باشد صورت میگیرد.

infinitude

© 2019 تمام حقوق این وب سایت متعلق به صندوق غیر دولتی پژوهش و فناوری فارس می باشد | طراحی و اجرا توسط آریان سافت